KONST / Litografier / Grafiskt blad 15075191
nr 1507 5191
Grafiskt blad
efter Pablo Picasso, ej signerad, Flickorna från Avignon, från MOMA. Bildmått: 49x47 cm, yttermått inklusive ram: 63x61 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:08:50
4/12 19:39:29